MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

Sorumluluklarınızın farkındayız ve sorumluluklarınızı birbirinden önemli teminatlar ile güvence altına alıyoruz...

Gereken tüm önlemleri almış olsanız dahi, işletmenizin faaliyeti esnasında bir aksilik nedeniyle çalışanlarınız veya çevrenizdekiler zarar görebilir veya istemeden çevreye zarar verebilirsiniz. Üstelik kanunlar bizi, herhangi bir nedenle başkasına verdiğimiz zararları tazmin etmek zorunda bırakmaktadır.

Artık tüm bu sorumluluklarınızı ufak primler karşılığında Groupama' ya devredebilir, rahat bir nefes alabilirsiniz

Hekim Mesleki Sorumluluk Sigortası

İster büyükşehirlerde, ister kasaba ve köylerde.. Nerede olursa olsun insan sağlığını korumanın ne kadar kutsal bir görev olduğunun farkındayız. Üstelik her güzel meslek gibi doktorluk da uzun ve zorlu bir eğitimin ardından, yine büyük özveri ile disiplinli çalışma ve büyük sorumluluk bilinci  gerektiren mesleklerin başında geliyor.

Peki ya çalışanlarınızdan biri hata yaparsa ?

İyi ve kötü günde bütün imkanlarıyla yanımızda, sağlığımız için ter döken siz hekimler ve sizin çalışanlarınızın emekleri, bundan böyle Groupama Hekim Mesleki Sorumluluk Sigortası ile güvenilir ellerde !

Tıp mensuplarına özel olarak geliştirdiğimiz  Hekim Mesleki Sorumluluk Sigortası, hukuki sorumluluk nedeniyle üçüncü şahıslara ödenecek tazminatları karşılıyor, size ise sadece tüm gücünüzü işinize vererek çalışmak kalıyor!

Niçin Hekim Mesleki Sorumluluk Sigortası ?

Groupama Hekim Mesleki Sorumluluk Sigortası, sizin veya çalışanlarınızın :

 • hatası
 • ihmali
 • veya unutkanlığı sonucunda

 

herhangi bir hastanızın,

 • bedensel zarara uğraması,
 • sağlığının daha da bozulması
 • veya yaşamını yitirmesi halinde,

 

Ödemekle yükümlü olacağınız :

 • maddi ve manevi tazminatlar,
 • avukatlık ücretleri, 
 • yargılama giderleri,
 • olası gecikme faizlerini karşılar.

Benim başıma gelmez demeyin, siz de tedbirinizi alın, rahat edin : Daha fazla bilgi için sizi acentemize bekliyoruz.

 

Avukat Mesleki Sorumluluk Sigortası

Avukatlarımızın profesyonel hayatları boyunca sayılamayacak kadar çok sayıda zorlu davaya baktıkları, yoğun tempoda müvekkillerine en iyi hizmeti sağladıkları yadsınamaz bir gerçektir.

Ancak hepimiz iş hayatımızda sürekli dikkatli olmaya çalışsak da en beklenmedik anlarda, gözden kaçan noktalar veya ortaya çıkabilecek hatalar nedeniyle kendimizi zor durumda bulabiliriz.

Niçin  Avukat Mesleki Sorumluluk Sigortası ?

İşte böyle hatalardan dolayı istenmeyen durumlardan sizi korunmak için HNA Sigorta ' nın hazırlayacağı Avukat Mesleki Sorumluluk Sigorta poliçesi, mesleğinizle ilgili herhangi bir kusurlu davranışınızdan doğacak,

 • tazminat tutarlarını
 • yargılama giderlerini
 • avukatlık ücretlerini

Tam 2 yıl boyunca teminat altına alır.

Marka / Patent Vekilleri Mesleki Sorumluluk Sigortası

Siz, marka/patent vekil olarak çalışan avukatlarımız, hizmet verdiğiniz kişilerle ilgili tüm sorumluluğunuzu sigorta şirketine devretmek istemez misiniz ?

HNA Sigorta olarak, bir hata ihmal veya kusurlu hareketiniz sonucunda eğer sizi görevlendiren kişilere zarar verme ihtimaliniz varsa, bu olası zararınızı şimdiden teminat altına alabiliriz. Böylece siz de rahatlıkla çalışabilirsınız.

Marka / Patent Vekilleri Mesleki Sorumluluk Sigortaları hakkında daha fazla bilgi vermek için sizi en yakın Acentemize bekliyoruz.